Ahoi!

2020 aasta detsembris tuli meil sõpradega idee teha oma Minecrafti server ja niimoodi sündiski celestial. Mu käest on palju küsitud et mis on selle serveri põhimõte, et kas nagu iga järgmine server et "öööö tahan Eesti top 1 olla." Nah fam, algselt oli see plaanis aga see järjest muutus. Lõplik eesmärk minu jaoks oli testida mis läheb Eesti Minecrafti kommuunile peale ja selle 2 aastaga ma sain väga head infot. Meil on olnud nii häid kui ka halbu hetki, Aga eelkõige neid imelisi mälestusi. Kui sa oled siia maani lugenud seda teksti siis vist tajud kuhu ma lähen. Lühidalt võttes projekt celestial saab siin maal hetkel lõpu. End of an era if u can say. Meie unikaalse arendus stiili ja üritustega oleme kindlasti märgi maha jätnud.

Mis edasi? mis seal ikka, server nagunii kinni juba ja värki

Sulgemis põhjus? see lihtne, mul pole enam lihtsalt aega ega motivatsiooni et tegeleda celestial projektiga.

Mida toob tulevik? eks seda vaatab, täiesti maha ka ei mata serverit ja kui kunagi tulevikus mul rohkem aega siis võtan kätte.

Discord? jääb alles. Osad kanalid yeedin minema aga jääb tuleviku ootama ja saab niisama siin chatida edasi

Aitäh kõikidele kes on olnud osa sellest eksperimendist ja panustanud sellesse! (Special thanks to: jarr, ami, kangur, myvmz, kqrmo, croxid, medu, ja kogu ülejäänud meeskond ja endine meeskond)

See ya around in the future ja vaatame äkki tulevikus teeme midagi veel